הנחיית הורים

מפגשים עם הורים לילדים עד גיל 3 בהם אעזור להתמודד עם
התקפי זעם, תסכול ובכי,
התמודדות עם אח/ות שני והתנגדויות שונות

עיסוי תינוקות

מגע הוא צורך בסיסי של תינוקות.

במפגשי עיסוי נעבוד על
עיסוי עמוק, היחשפות למרקמים והקניית ביטחון לאם ולתינוק 

ייעוץ שינה

אני מאמינה שתהליך ההרדמה צריך להיות נעים גם להורים וגם לפעוט או הפעוטה הקטנים שבאמת מתקשים לישון. בתהליך משותף נלמד סימנים מקדימים לעייפות, שיטות הרדמה ומתן מענה לבכי. הליווי הינו יום-יומי ומותאם לצרכי המשפחה והפעוט.

ליווי משפחות

אחרי לידה

ליווי משפחות בהורות ראשונה במפגשים אישיים הכוללים יצירת סדר יום להורה המטפל ולתינוק, יצירת הרגלי שינה ושיגרה, מתן כלים למענה לבכי, ליווי התפתחותי ונושאים נוספים בהתאם לצרכי המשפחה. 

 

קצת עלי

אני חן ברזילאי, אמא של אופיר ודורון ובת הזוג של יותם. אני עוסקת בליווי, חינוך, והדרכת הורים ובני נוער כבר יותר מעשור ובעלת תואר ראשון בחינוך ומדעי החברה.

לפני כ- 4 שנים הפכתי לראשונה לאמא - וכל מה שהכרתי השתנה. עולמי התהפך. הייתי בהלם מכמה שזה קשה. כשאת בהיריון את מחכה ללידה, את מפנטזת על משפחה מאושרת, רואה את עצמך בתמונות כמעט כמו בסרטים. אבל המציאות שונה לחלוטין. ההתחלה, ההבנה, שינוי הסטאטוס, הזוגיות שנפגעת, השינה שלא קיימת, הלחץ מלעשות את כל הדברים הנכונים - ועוד כל כך הרבה דברים שפשוט לא מדברים עליהם.

 

כבר אז החלטתי שאני מספרת את האמת, והופכת את השליחות למקצוע. והיום אני נותנת מענה מקצועי בעל אמפתיה, הזדהות, סבלנות והכי חשוב הכלה ואהבה לכל תחום גילאי אפס עד שלוש

אני בוגרת קורסי הנחיית הורים, ייעוץ שינה וגמילה מחיתולים, ובימים אלו לומדת ליווי התפתחותי בשיטת ״צעד ראשון״. הכל כדי לתת את המענה המדוייק והנכון לכל אחד מכם.