close-up-portrait-of-little-newborn-son-

הדרכה וייעוץ משפחתי

עבודה מערכתית לשינוי אווירה ומתן כלים להתמודדות יומיומית

כשאנחנו הופכים להיות הורים, אנחנו מביאים את המטען הגנטי ומה שאנחנו יודעים מ"הבית שלנו". אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לקחת ומה אנחנו רוצים להשאיר מאחור. אבל אז מגיע הילד או הילדה, והם כל עולמנו. אנחנו אוהבים אותם אהבה גדולה ומוצאים את עצמנו בסיטואציות שלא חשבנו שנהיה בהם. אנחנו לא מצליחים למצוא את הדרך אליהם, אנחנו במאבקי כוחות איתם ומולם ומותשים ממערכת היחסים ביננו. הנחיית הורים היא הנחייה שמיועדת להורים כדי לתת כלים להתמודדות ברגעים המורכבים. אין כאן קסמים והמטרה לייצר עבודת עומק על מערכות היחסים שלנו בתוך המשפחה בחינה מחודשת על האווירה ומה שהילדים שלנו חווים וצריכים מאיתנו. 

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

מעגל ההורות

מעגל ההורות הוא לא נגמר, הוא ממשיך כל הזמן, ובכל שלב שהילדים שלנו מתפתחים אנחנו משדרגים את השלב ההתפתחותי שלהם, כדי לייצר עבורם את חוף המבטחים מעבר לערכים שיובילו אותנו אחנו צריכים להבין איך הם פועלים, מה הם צריכים, מה מקרב אותם ומה מרחיק אותם. במעלך האתגר נדבר על כל מושג בנפרד, נתרגל את הכלים ותקבלו משימה שבועית כדי לייצר את השפה אבל מה שחשוב להבין שאנחנו כל הזמן נהיה בציר בין הצרכים של הילד להובלה שלנו

איך זה עובד?

פגישה חד פעמית

למי זה מתאים? למשפחה שרוצה לפתוח משהו נקודתי, משהו שרוצים לפתור ולייצר כאן. פתרון התנהגותי ומפה המשך עבודה עצמאית.

מה העלות? 400 שקלים

איפה נפגשים? בקליניקה שלנו או בזום

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

תהליך קצר- ארבעה מפגשים

למי זה מתאים?  למשפחות שרוצות לקבל כלים פרקטיים ועבודה תהליכית למשך חודש, בכל מפגש נכיר את המשפחה שלכם יותר, נבין את הקושי ומה מניע אותו ומשם נתקדם קדימה לעבר הפתרון.

מה העלות? 350 ש"ח למפגש. הפגישות נקבעות מראש למשך תקופת הייעוץ המוגדרת.

איפה נפגשים? בקליניקה שלנו או בזום

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

תהליך ארוך-  עשרה  מפגשים

למי זה מתאים?  לתהליכים ארוכי טווח עם בעיות  מגוונות וליותר מילד אחד.

מה העלות? 300 למפגש, הפגישות נקבעות מראש למשך תקופת הייעוץ המוגדרת.

איפה נפגשים? בקליניקה שלנו או בזום

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
מעגל אייקונים 5.png

המלצות מהורים

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

הגענו לענת מתוסכלים ממאבקי כוחות בלתי פוסקים עם הבן 5 שלנו ובת ה3. כל ערב היה מלחמה להיכנס למקלחת, מה לאכול ואיך לעשות. בסדרת מפגשים משותפים הצלחנו לאט לאט להוריד את המחסומים שלנו והצלחנו להצליח לתקשר עם הילדים שלנו בצורה נעימה מכבדת וטובה. ברור שעדיין יש דרך אבל עם ארגז הכלים שקיבלנו אנחנו מרגישים שנצליח להמשיך להקשיב לנו ולהם ברגישות משותפת.

דורון ורון הורים לשני ילדים

הגענו לענת דרך חן ואחרי שני ניסיונות גמילה כושלים. חייבת להודות שבפגישה איתה הייתי סקפטית לגבי התהליך שהיא הציעה לנו אבל כל החששות התבדו ברגע שהתחלנו את התהליך עם הילד. אמנם היומיים הראשונים היו מאתגרים וקשים אבל ביום השלישי הילד כבר ביקש ללכת לשירותים לבד. לא היו מאושרים מאיתנו לראות את הבן שלנו פתאום כל כך בוגר ועצמאי. מהר מאוד דרך התהליך הזה הוא גם התרגל לא לעשות פיפי בלילה וחודש אחרי שהתחלנו את הגמילה הוא גם התחיל לישון בלילה בלי חיתול. ללא ספק, להיפגש עם ענת הייתה אחת ההחלטות הטובות והחשובות שעשינו. ממליצה בחום!

אינה ברק

חן היא יועצת שינה ומדריכת הורים ומטפלת זוגית ומעוררת השראה ומרגיעה ו-חברה.

כשפנינו לחן היינו חסרי אונים. לא ישנים, לא מתפקדים, לא מתקשרים. עברנו תהליך ארוך מאוד בו היו לא מעט שינויים כמו מעבר בית, חדר עם אחותה הגדולה, גן ושיניים. הו כמה שיניים! חן התמידה ולא ויתרה לנו לרגע.

ממצב של קושי בהרדמות והתעוררויות חוזרות ונשנות הגענו להרדמות עצמאיות ולילות (בדר"כ) שלמים (זוכרים את האחות הגדולה בחדר?..).

חן ליוותה אותנו בנקודות משבר וחוזק, ידעה מה להגיד ואיך לשפר תחושה. קיבלנו כלים להתמודד גם כשהיא לא באזור. אבל בואו נודה על האמת- אנחנו לא ממש משחררים. וגם חן, עדיין בודקת איך אנחנו ואיך הבנות.

חן, את מדהימה. זכינו ואנחנו מודים יום יום על שהכרנו אותך.

ההקשבה, ההתמדה, הנחישות, המילה הטובה. מעבר לשינה, נתת לנו כלים להיות הורים שחושבים מחוץ לקופסא.

אוהבים אותך כל כך

 הילה אמא לשתיים

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

רוצים לקבל את המדריך לשינה?

השאירו את הפרטים שלכם ונשלח אליכם את המדריך לשינה מתוקה

 

הקהילה שלנו

יצירת קשר

arrow&v

תודה רבה! הפרטים שלכם התקבלו, נהיה בקשר!

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה