close-up-portrait-of-little-newborn-son-

הדרכה וייעוץ משפחתי

עבודה מערכתית לשינוי אווירה ומתן כלים להתמודדות יומיומית

כשאנחנו הופכים להיות הורים, אנחנו מביאים את המטען הגנטי ומה שאנחנו יודעים מ"הבית שלנו". אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לקחת ומה אנחנו רוצים להשאיר מאחור. אבל אז מגיע הילד או הילדה, והם כל עולמנו. אנחנו אוהבים אותם אהבה גדולה ומוצאים את עצמנו בסיטואציות שלא חשבנו שנהיה בהם. אנחנו לא מצליחים למצוא את הדרך אליהם, אנחנו במאבקי כוחות איתם ומולם ומותשים ממערכת היחסים ביננו. הנחיית הורים היא הנחייה שמיועדת להורים כדי לתת כלים להתמודדות ברגעים המורכבים. אין כאן קסמים והמטרה לייצר עבודת עומק על מערכות היחסים שלנו בתוך המשפחה בחינה מחודשת על האווירה ומה שהילדים שלנו חווים וצריכים מאיתנו. 

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

שני מסלולי ייעוץ

ייעוץ ארוך טווח

לשינוי אווירה בבית ומתן כלים להתמודדות יומיומית בכלל קשיים שאיתם אתם מתמודדים.

ייעוץ נקודתי

מס' מפגשים קטן שבו נדון ותקבלו כלים על התמודדות ספציפית בבית- גמילה שהסתבכה, מעבר למיטת מעבר, מעברים והכנה לשינוי.

פגישה אחת - 350₪
5 מפגשים - 1,000₪

שאלות ותשובות

אז מה עושים בתהליך הדרכה וייעוץ משפחתי?


נפגשים ומדברים, לומדים ביחד מה קורה במשפחה שלכם, וביחד מוצאים את הפתרונות ומתן הכלים שאתם צריכים כדי להתקדם ולהרגיש טוב יותר.
איפה המפגשים מתבצעים?


בזום או בקלינקה שלנו
כמה מפגשים צריך?


כמות המפגשים תלויה במה שקורה אצלכם, בצרכים שלכם. אם הקושי הוא קושי נקודתי אז לרוב התהליך יהיה קצר ויכלול מספר קטן של מפגשים. במידה ומדובר בתהליך מורכב עם מספר נושאים שדורשים חשיבה ושינוי, חוסר הסכמות בין בני הזוג ויציאת תהליך שינוי רחב התהליך יכול להיות ארוך יותר
מה הגישה שלכן?


אין לנו גישה אחת, למדנו ביחד מספר גישות ותפיסות וביחד יצרנו שפה שמשלבת את הדברים. אנחנו משלבות בין עולם היחסים וחיזוק החוזקות בבית לעולם ההתנהגות שלהם ושלנו. אנחנו בוגרות תואר בחינוך וקורסים שונים בהנחיית הורים . בימים אלו אנחנו בעיצומו של התואר השני שלנו בהנחיית הורים וייעוץ משפחה

המלצות מהורים

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

הגענו לענת מתוסכלים ממאבקי כוחות בלתי פוסקים עם הבן 5 שלנו ובת ה3. כל ערב היה מלחמה להיכנס למקלחת, מה לאכול ואיך לעשות. בסדרת מפגשים משותפים הצלחנו לאט לאט להוריד את המחסומים שלנו והצלחנו להצליח לתקשר עם הילדים שלנו בצורה נעימה מכבדת וטובה. ברור שעדיין יש דרך אבל עם ארגז הכלים שקיבלנו אנחנו מרגישים שנצליח להמשיך להקשיב לנו ולהם ברגישות משותפת.

דורון ורון הורים לשני ילדים

הגענו לענת דרך חן ואחרי שני ניסיונות גמילה כושלים. חייבת להודות שבפגישה איתה הייתי סקפטית לגבי התהליך שהיא הציעה לנו אבל כל החששות התבדו ברגע שהתחלנו את התהליך עם הילד. אמנם היומיים הראשונים היו מאתגרים וקשים אבל ביום השלישי הילד כבר ביקש ללכת לשירותים לבד. לא היו מאושרים מאיתנו לראות את הבן שלנו פתאום כל כך בוגר ועצמאי. מהר מאוד דרך התהליך הזה הוא גם התרגל לא לעשות פיפי בלילה וחודש אחרי שהתחלנו את הגמילה הוא גם התחיל לישון בלילה בלי חיתול. ללא ספק, להיפגש עם ענת הייתה אחת ההחלטות הטובות והחשובות שעשינו. ממליצה בחום!

אינה ברק

חן היא יועצת שינה ומדריכת הורים ומטפלת זוגית ומעוררת השראה ומרגיעה ו-חברה.

כשפנינו לחן היינו חסרי אונים. לא ישנים, לא מתפקדים, לא מתקשרים. עברנו תהליך ארוך מאוד בו היו לא מעט שינויים כמו מעבר בית, חדר עם אחותה הגדולה, גן ושיניים. הו כמה שיניים! חן התמידה ולא ויתרה לנו לרגע.

ממצב של קושי בהרדמות והתעוררויות חוזרות ונשנות הגענו להרדמות עצמאיות ולילות (בדר"כ) שלמים (זוכרים את האחות הגדולה בחדר?..).

חן ליוותה אותנו בנקודות משבר וחוזק, ידעה מה להגיד ואיך לשפר תחושה. קיבלנו כלים להתמודד גם כשהיא לא באזור. אבל בואו נודה על האמת- אנחנו לא ממש משחררים. וגם חן, עדיין בודקת איך אנחנו ואיך הבנות.

חן, את מדהימה. זכינו ואנחנו מודים יום יום על שהכרנו אותך.

ההקשבה, ההתמדה, הנחישות, המילה הטובה. מעבר לשינה, נתת לנו כלים להיות הורים שחושבים מחוץ לקופסא.

אוהבים אותך כל כך

 הילה אמא לשתיים

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

רוצים לקבל את המדריך לשינה?

השאירו את הפרטים שלכם ונשלח אליכם את המדריך לשינה מתוקה

 

הקהילה שלנו

יצירת קשר

arrow&v

תודה רבה! הפרטים שלכם התקבלו, נהיה בקשר!

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה