למה הקול הפנימי להורות?

אנחנו שומעים כל כך הרבה קולות בחוץ, של אחרים כי כולם חושבים שהם יודעים טוב יותר מה
נכון לנו ולילדים, ואנחנו מאמינות שלכל הורה יש את הקול הפנימי שלו.

הקול הזה שאומר מה נכון לנו לילדים שלנו למשפחה שלנו. שהקול שלנו הוא בפנים, וכל אחד מאיתנו
צריך לחשוב איך הוא מחזק את הקול הפנימי שלו ולהתעלם מרעשי רקע מהסביבה.

היינו שם, בתור אמהות חדשות, שכולם אומרים לה מה נכון ומה לא, והיינו מבולבלות עייפות ומתוסכלות.  כל אחת יצרה לעצמה דרך מקצועית שונה וביחד יצרנו את הקול הפנימי להורות.

הקול הפנימי להורות מספק היום שירות למאות הורים כל חדש דרך הרצאות סדנאות
ייעוצים פרטיים ואתגר ההורות הייחודי שלנו


הצטרפו אלינו - למצוא יחד את הקול הפנימי שלכם. 

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

היי, אני חן ברזילאי

השכלה :
תואר ראשון בחינוך ומדעי החברה, בוגרת קורסים שונים של הנחיית הורים וייעוץ שינה, מלווה התפתחותית בגישה אינטגרטיבית מדריכת שפת דנסטן- שפת תינוקות מנתחת התנהגות בהכשרה של אונ' תל אביב ובימים אלו לומדת לתואר שני לייעוץ משפחה.  
התמחות:

ליווי אחרי לידה, ייעוץ שינה, הנחייה והדרכת הורים

אני מאמינה:

אני מאמינה שתפקיד ההורות הוא אחד התפקידים המורכבים שיש לנו בחיים, פעם היה קל יותר לגדל ילדים - היה כפר ואף אמא לא הרגישה לבד בסיטואציה המלחיצה הזאת. היום,  אנחנו אבודים בתוך עולם של ידע ברשת אך בלי יכולת לתרגם את התוכן לפרקטיקה בשטח. אני מאמינה שלכל אחד מאיתנו יש את הקול הפנימי שלו, והוא הקול הנכון, ביצירת גישה מותאמת לילדים הבנת הצרכים שלו ויכולת שלנו לספק להם ולנו בטחון נצליח לגרום לחווית ההורות להיות נעימה יותר

בפרקטיקה:

פגשתי אלפי הורים לייעוץ שינה, לליווי אחרי לידה ולהדרכות הורים, ביחד ניסינו להבין מה הילד שלנו אומר לנו והוא צריך ומשם בנינו תפיסת עבודה. על ידי אתגרי השינה, ייעוצים פרטים והרצאות אנחנו מצליחים לתרגם את הצורך של כל צד בבית לתוכנית עבודה ומשם לחיזוק מערכת יחסים שלנו עם הילדים שלנו בצורה נעימה יותר ללא מאבקי כוחות עם אמונה שלנו בהם וביכולות שלהם. מערכת יחסים עם הילדים שלנו היא מערכת יחסים  לכל עניין ודבר הקושי הגדול שאין בה מקום לאגו או עליונות, יש מקום לשיח מכבד, הצבת גבולות ברורים והכי חשוב בטחון במה שאנחנו אומרים ועושים.

חן ברזילאי יועצת שינה
חן ברזיאלי ייעוץ שינה
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
ענת קרפל מדריכת הורים ויועצת שינה
00-74.jpg

היי, אני ענת קרפל

השכלה :
תואר ראשון בחינוך, בוגרת מסלול הדרכת הורים, לומדת לתואר שני
במסלול ייעוץ והדרכת הורים.

התמחות:
הדרכת הורים, יועצת שינה וגמילה מחיתולים.

אני מאמינה:

אני מאמינה בבניית תחושת המסוגלות של תינוקות וילדים,
בדרך תואמת גיל וילד. 

הערך העצמי והביטחון שמגיע מתוך תחושת המסוגלות תלווה את הילדים שלנו
לאורך הדרך שלכם במסע החיים ותקרין על היבטים רבים נוספים.

בפרקטיקה:

אתגרי ההורות פוגשים אותנו באופן יום יומי, הם משתנים לאורך הגדילה וההתפתחות של הילדים שלנו, לאורך ההתפתחות האישית שלנו כהורים. אתגרי ההורות מפגישים אותנו מול הפער בין איך שדימיינו את ההורות לאיך שהיא בפועל, בין איך שדמיינתי את הילד שלי, איך שהייתי רוצה שהוא יהיה לבין המציאות. המציאות והילדים שלנו לעיתים מפתיעים אותנו לטובה ולעיתים, הפער בין הרצוי למצוי מעמיד אותנו בסיטואציה שאנחנו לא ממש יודעים איך לנהוג בה, איך להיטיב עם הילד שלנו ועם עצמינו. ההורות מפגישה אותנו עם הילד שהיינו, עם הילד שהיינו רוצים להיות, עם הדומה והשונה מול בני ובנות הזוג שלנו. בקיצור הורות היא לא משחק ילדים :)

הורות מיטבית היא לא עוד מתכון או מרשם, היא מותאמת ילד ומותאמת משפחה והרבה פעמים, שינויים קטנים אך מדויקים בבית, יכול לצור שינוי גדול באווירה, בהתנהגות, בשינה ובתחומים רבים נוספים.

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
בר.jpg
בר.jpg

בר ברנדר

השכלה
תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, בעלת תעודת ליווי התפתחותי וספורט טיפולי ממכללת רידמן, לימודי עיסוי תינוקות וויסות חושי וריגשי אצל עינת לוי זמר, תעודה ביעוץ שינה והדרכת הורים במאמאמיה סקול

 

נשואה לאסף ואמא לאור וניב, עד לא מזמן יכולתם למצוא אותי שעות ארוכות מול המחשב בעולם בעולם ההיי טק ובשאר זמני הפנוי על מזרן היוגה. לידתו של בני הבכור הביאה איתה המון אתגרים חדשים ושאלות שלא מצאתי עליהן תשובות, דבר שהביא לי תסכול ודחף אותי ללמוד בעצמי שיטות וגישות שונות כדי להקל עליו ועלינו, את הידע שלי אני מאושרת וגאה להעביר היום ולעזור למשפחות ולראות את השינויים המדהימים שניתן לעשות בעזרת כלים פשוטים. 

00-119.jpg

 ״הדרך שבה אתם מדברים עם ילדיכם תיקבע איך יישמע הקול הפנימי שלהם״ 

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
Image by Omar Lopez

הקהילה שלנו

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה