וידיאו קסט | VOD

אתם מכירים את זה?

שהרגשתם אתמול הורים ממש גרועים כי לא הורדתם את הטלפון מהיד, שצעקתם על הילד שלכם ללכת להתקלח, שלא הספקתם לבשל ארוחה חמה ושוב פעם הזמנתם להם פיצה. רגשות אשמה וקולות שונים הם מובילים אותנו ביום יום שלנו בהורות. שהפכנו להיות הורים נולדנו עם כובע נוסף, זה לא פרויקט, זה לא נגמר, זה מלווה אותנו ואנחנו גדלים איתם, עם הילדים שלנו.

אנחנו מוצפים בקולות ורעשים של עבודה, פחדים, עומס, קולות רקע מהסביבה. והקול שלנו פוגש את הקול של בן/בת הזוג שלנו ואת הקול של הילדים, אנשי החינוך של הילדים שלנו, גוגל, שכנות, חברות, משפחה ואמל'ה איזו הצפה. 

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

אנחנו מאמינות בהקשבה וחיזוק של הקול ההורי, שמבוסס על האינטואיציות ההורית שלכם, על הכרות עמוקה עם הילדים והקשבה לצרכים הריגשיים והגופניים שלהם וכמובן על ידע מחקרי ומוכח.

ועדיין אין נוסחה אחת, אין מתכון הורות שעל פיו צריך לפעול, לכל אחד יש את הקול שלו.  כמו שיש שונות בין בני האדם יש שונות בין משפחות והמשפחה שלכם היא ייחודיות. כשאין דרך אחת נכונה, אלה הדרך המתאימה ביותר למשפחה, אין גם שיפוטיות, אין רגשות אשם ויש הרבה קבלה והשלמה, זו הדרך להיות בטוב ולהרגיש בטוח ושלם בהורות שלי. 

מתוך התפישה הזאת ומתוך מגוון הסגנונות שאנחנו פוגשות בהדרכות הורים ושינה, יש מקום לכל קול!!! ואת זה אנחנו רוצות לצעוק, לזה אנחנו שואפות לתת במה מכובדת וראויה. 

וכך בדיוק נולד הוידאיוקאסט שלנו: "מקשיבות לקול ההורי שלכם" בכל חודש נארח הורה, אמא או אבא ונדבר איתם שיחה פתוחה על ההורות שלהם, איך עושים את זה, איך מתמודדים עם הרגשות אשמה.

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

 ״הדרך שבה אתם מדברים עם ילדיכם תיקבע איך יישמע הקול הפנימי שלהם״ 

רוצים לקבל את המדריך לשינה?

השאירו את הפרטים שלכם ונשלח אליכם את המדריך לשינה מתוקה