ייעוץ שינה אישי

החלטתם שאתם מחפשים ליווי אחד על אחד איתכם ביחד כל הדרך- החל מפגישת האיפיון וההתאמה אצלכם בבית או בזום, דרך ליווי יום יומי עד שנשיג ביחד את המטרה. 

"גדולים" מעל גיל שנה
משך הליווי כשבועיים

○ הפגישה הראשונה מתקיימת באופן פרונטלי או דרך זום

○ חשוב ששני ההורים יגיעו לפגישה. 

○ הליווי כולל פגישת הדרכה עם יועצת שינה וליווי יומיומי
   ובנוסף נפתח קבוצת ווטסאפ לליווי שוטף.

○ הליווי ניתן בימים א-ה בשעות 9:00-16:00
○ ללא סופי שבוע וללא ערבי חג וחגים
   (כי גם לנו יש ילדים ומשפחה).

1,600 ש"ח (צוות היועצות)

1,800 ש"ח (ענת או חן)

לפרטים נוספים- 054-9947789

"קטנטנים" עד גיל שנה
משך הליווי הוא כחודשיים

○ הפגישה הראשונה  מתקיימת באופן פרונטלי או דרך זום.
○ הליווי כולל פגישת הדרכה עם יועצת שינה, פגישה עם מענה לצורך מוטורי עם מלווה התפתחותית, ליווי יומיומי

○ חשוב ששני ההורים יגיעו לפגישה. 

○ בתקופת הליווי נדבר בטלפון פעם ביום
   ובנוסף נפתח קבוצת ווטסאפ לליווי שוטף.

○ הליווי ניתן בימים א-ה בשעות 9:00-16:00 
○ ללא סופי שבוע וללא ערבי חג וחגים
   (כי גם לנו יש ילדים ומשפחה).

2,300 ש"ח (צוות היועצות)

2,500 ש"ח (ענת או חן)

לפרטים נוספים- 054-9947789
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

שלב ב: ליווי עד שתחזרו לישון בשקט

במשך תקופת הליווי שנבחרה נלווה אתכם באופן יומיומי, נעקוב ביחד אחרי ההתקדמות בהתאם לתכנית שבנינו יחד, נתמודד עם אתגרים, נפתור בעיות ונדאג להתקדמות הדרגתית ונכונה עד לחזרה לשינה שקטה.

שלב א: פגישת איפיון ובניית תכנית שינה

בפגישה נכיר אתכם ואת הילד, נשאל שאלות עליו, על החיים ועל השגרה שלכם, נאפיין את הצרכים ונבנה יחד תוכנית עבודה מדוייקת להמשך, כזאת שתחזיר את כולם לישון בשקט

המלצות

אני הגעתי לחן וענת המדהימות ממש במקרה, חיפשתי מישהו שיעזור לי לגמול את הבן שלי מהרדמות בידיים.... היינו כל כך עייפים (הבייבי בן 9 חודשים) הגעתי לאתגר שהאמת הייתי די סקפטית כי די חששתי ממשהו קבוצתי ולא אישי והאמת שאני שמחה שטעיתי בענק! קיבלתי את ענת המהממת כמלווה אישית, לכל דבר בכל עניין ושאלה (חפרתי לה לא מעט) וההקדמות העצמאיות הגיעו תוך ימים ספורים (פחות משבוע) הארוחות ערב עם בעלי חזרו ממש כמו פעם והבן שלי ישן כמו תינוק (סוף כל סוף) לא קם עצבני מאושר ושמח 🥰 ואין מאושרת ממני. הכי מומלץ בעולם ענתי תודה רבה על הכל התאהבתי בך מהרגע הראשון ניפגש בילד הבא ❤️ 

המלצה רותחת! החיים שלנו השתנו מהקצה אל הקצה בזמן מאוד קצר והתהליך היה מעל לכל ציפיה. 

העמדנו את ענת באתגר לא פשוט - גם תאומים, גם כל אחד מהם שותה ארבעה בקבוקים בכל לילה וגם בעיה רפואית. למרות זאת, ענת ניהלה את התהליך במקצועיות תוך מתן מענה לכל שאלה או חשש, בביטחון, בנחישות והכל לצד רגישות ואמפתיה. 

אל ענת הגענו מתוך מקום של מצוקה הדדית שלנו ושל הבת שלנו בעיצומו של תהליך גמילה מחיתולים שהלך והסתבך.

ענת הייתה קשובה מאוד והבינה ושמעה את המצוקות שלנו וידעה למקד אותנו ולפרק את המצוקה לפעולות שעזרו לנו ולילדה שלנו לפרוח ולהתפתח ולצאת מחוזקים מכל החוויה, כל זה תוך תשומת לב ואיכפתיות אין-סופית. הרגשנו עטופים מכל כיוון 🙂

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה
ייעוץ שינה בתל אביב חן ברזילאי וענת קרפל
הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה

שאלות ותשובות

מה הגישה שלכן?


אין אחת כזאת. למדנו כמה מהגישות המובילות, אנחנו משלבות בינהן ומדברות את הדברים יחד. העקרונות שמובילים אותנו כוללים מענה מדוייק למשפחה, מתן מענה מלא לבכי, סידור יום ועבודה מוטורית ויצירת תוכנית שתוכלו להתמיד בה ולהיות עקביים. אנחנו מתאימות את השיטות הרדמה ואופי התוכנית למשפחה.
מתי נכון להתחיל?


אין זמן נכון להתחיל. מה שחשוב זה להבין שתהליך שינה דורש פניות ויכולת שלנו לתהליך. אם אתם כהורים מרגישים שהגיע הזמן לייצר שינוי בבית, הגוזל שלכם בשל לתהליך אז אפשר להתחיל. אם אתם בדיוק חוזרים לעבודה, מתחילים ללמוד משהו חדש, הגוזל שלכם ממש לא נינוח ואתם חוששים שיש דברים אחרים שמפריעים היינו ממליצות לטפל קודם בדברים הבסיסים.
מה קורה עם רגרסיות? מחלות? שיניים?


בגילאים הצעירים כל הזמן יש שינויים ולכן התהליכים ארוכים יותר, בסיטואציה של מחלות אנו מקפיאים את התהליך עד החלמה. בכל מקרה אחר אנחנו מנתחים יחד את הדברים ומחליטים אם להתקדם או לעצור לכמה ימים. כדי להתקדם בתהליכים הילדים שלנו צריכים להיות פנויים לתהליך למידה ולכן חשוב שיהיו בטוב(וגם אנחנו).
אם יש רגרסיה אחרי התהליך- איך אפשר להתייעץ איתכם?


אנחנו פה! הקהילה שלנו בפייסבוק- קהילת הקול הפנימי להורות פתוחה בשבילכם לשאלות ותשובות שלנו ושל צוות היועצות המעולה שלנו.
יש ילדים שזה לא מצליח איתם?


נתחיל מזה שכל הורה חושב את זה על הילד שלו! שהוא המקרה הכי מורכב ובחיים לא תשנו. הבשורות הטובות שרוב הילדים מצליחים לחזור לישון בצורה נעימה בעיקר כי אנחנו מסתכלות הוליסטית על הדברים עם זאת חשוב להבין שיש ילדים שזה לוקח להם יותר זמן, ואנחנו פה כדי ללוות ולסיים את התהליך.

רוצים לקבל את המדריך לשינה?

השאירו את הפרטים שלכם ונשלח אליכם את המדריך לשינה מתוקה

 

הקהילה שלנו

יצירת קשר

arrow&v

תודה רבה! הפרטים שלכם התקבלו, נהיה בקשר!

הקול הפנימי להורות ייעוץ שינה